Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
rany julek...znowu Soboń, jak taki ktoś może mieć posłuch u kogokolwiek? Tylko śmiech wzbudza..a sytuacja płacz pracowników PZL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież ten soboń to zwykła pissdzielska trzoda !!!! Kto na to głosował ???
 ponad pół miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się dla naszego klubu przemęcza, prezes Ochódzki Ryszard, naszego klubu „Tęcza”. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki! To mówiłem ja – Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy. Niech żyje nam prezes sto lat! To jeszcze ja – Jarząbek Wacław, bo w zeszłym tygodniu nie mówiłem, bo byłem chory. Mam zwolnienie. Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu. Niech żyje nam! To śpiewałem ja – Jarząbek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mogę patrzeć na ten duet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nikt juz nie pamieta jak niedawno stała manifestacja pod biurem pani Muchy w sprawie zakupu caracali przez Partie Oszustów a ona teraz Świdnik broni ???? Obłuda to ich specjalność!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polaków to najbardziej oszukało lewactwo, platformersi i zsl ;)
 Czyli kto niby? Śmiało, fakty, nazwiska, dajesz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwne, że teraz chce ratować PZL a kilka lat temu sprzedał go Auście. wtedy nie trzeba było sprzedawać pakietu kontrolnego. Teraz to są kontrakty dla Agusty/Leonardo a Świdnik to tylko producent skorupek a nie śmigłowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...